Lokalizacja

Domki zlokalizowane są na ogrodzonej działce tuż przy lesie, w odległości około 1500 m od morza.

Piękna leśna ścieżka zaczyna się tuż za płotem, spacer nad morze zajmuje około 20 minut.

Centrum miejscowości oddalone jest o około 900 m. W centrum znajdują się liczne sklepy (Biedronka, Lewiatan itd.), restauracje, przystanek PKS, skąd można dostać się do Gdańska, Elbląga, Warszawy itd.

Stegna jest doskonałą bazą wypadową do Trójmiasta, Malborka, Fromborka, Krynicy Morskiej, Elbląga czy Kaliningradu.


O nas

Proponujemy wypoczynek w całorocznych klimatyzowanych domkach w luksusowych warunkach.
Domki zostały oddane do użytku 25 czerwca 2016 roku, a w ich projekcie staraliśmy się zadbać o najmniejsze szczegóły.

Na rynku turystycznym działamy od 1992 roku prowadząc Ośrodek Wypoczynkowy „IBIS” w Stegnie. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w organizacji rodzinnego wypoczynku sprawiło, że cieszymy się powiększającą się grupą stałych gości. Wśród powracających do nas wczasowiczów są prawdziwi "długodystansowcy", spędzający u nas każde wakacje od 5-ciu, 8-ciu czy nawet 15-stu lat! Zaufanie, którym obdarzają nas powracający corocznie sprawia, że w „Ibisie” panuje prawdziwie rodzinna, „luźna” atmosfera.

To właśnie zaufanie i satysfakcja naszych klientów były inspiracją do stworzenia POWROTÓW.
Doświadczenie w branży turystycznej pozwoliło nam zaprojektować domki, w których poczujecie się „jak w domu”. Z myślą o Państwa komforcie, domki wyposażone są w klimatyzację pozwalającą cieszyć się pobytem u nas przez cały rok.

Zapraszamy na pobyty kilkudniowe i kilkutygodniowe dla rodzin, par, znajomych oraz grup zorganizowanych.
W okresie letnich wakacji szkolnych – od połowy czerwca do końca sierpnia zapraszamy na wczasy (pobyty tygodniowe lub dłuższe). Po sezonie można cieszyć się ciszą i spokojem w otoczeniu pięknego lasu i plaż.

POWROTY to świetne miejsce na organizację imprez integracyjnych dla ok. 30-40 osób.

Zapraszamy również osoby chcące skorzystać z bogatej oferty rehabilitacyjnej (kinezyterapia, fizjoterapia, hydroterapia, masaże) w Sanatorium „Fala” znajdującym się tuż za płotem.