Atrakcje

Dzieci przyjeżdżające do nas mogą skorzystać z placu zabaw.

Dla tych, którzy lubią grillować, zapewniamy miejsce do codziennego grillowania.

Zapraszamy również do bezpłatnego korzystania z oferty rekreacyjnej w Ośrodku Wypoczynkowym IBIS (odległość ok. 900 m), na którą składa się:

  • basen i brodzik dla dzieci z podgrzewaną wodą;
  • wypożyczalnia rowerów
  • dwa place zabaw
  • mini-klub 9:00-13:00 od pon. do pt.
  •  animacja - czyli gry, zabawy, zawody sportowe, zajęcia plastyczne dla młodszych i starszych dzieci -
    z upominkami
  •  boiska do gry w siatkówkę, w koszykówkę, w piłkę nożną 
  • sauna

W sezonie letnim zapraszamy naszych gości na ognisko z pieczeniem kiełbasek i Dj-em w Ośrodku Wypoczynkowym "IBIS" (w cenie pobytu).
Nasi Gości mogą również skorzystać z krytej pływalni (25m) z saunami i jaccuzi znajdującej się w sąsiednim obiekcie, Sanatorium "FALA". Do pobytów tygodniowych lub dłuższych karnet na basen (3 x 1-godzinne wejście dla każdej osoby płatnej) otrzymujecie Państwo w prezencie! Przy pobytach krótszych istnieje możliwość odpłatnego skorzystania z basenu. Istnieje również możliwość skorzystania z zaplecza rehabilitacyjno-rekreacyjnego w Sanatorium "FALA".

W naszej okolicy

Mierzeja Wiślana to niezmiernie ciekawy i unikatowy region geograficzny. Niewiele jest miejsc na świecie, gdzie duże słone i słodkie zbiorniki wodne oddziela tak wąski pas ziemi. Uwarunkowania historyczne i przyrodnicze sprzyjają rozwojowi ruchu turystycznego, gdyż jest to obszar całkowicie wolny od infrastruktury przemysłowej, dzięki czemu posiada niezwykłe walory klimatyczne. Czyste powietrze, ogromne połacie lasu i wszechobecny jod czynią to miejsce jednym z najpopularniejszy obszarów na polskim wybrzeżu.

Podczas pobytu tutaj warto zobaczyć okoliczne atrakcje….